C4520X7R3D102K130KA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-2386-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-2386-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-2386-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C4520X7R3D102K130KA
תיאור
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1808 (4520 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C4520X7R3D102K130KA דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
מתח גבוה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1808 (4520 מטרי)
טולרנס
±10%