CGA2B2X7R1H102K050BE
מק"ט מוצר של DigiKey
445-173670-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-173670-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-173670-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA2B2X7R1H102K050BE
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CGA2B2X7R1H102K050BE דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±10%