CGA2B2X8R1H102K050BA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 1000PF 50V X8R 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה X8R 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CGA2B2X8R1H102K050BA דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
יצרן | מאפיינים טמפרטורה גבוהה |
טולרנס ±10% | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |