CGA2B2X8R1H102K050BA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-5879-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-5879-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-5879-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA2B2X8R1H102K050BA
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X8R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X8R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CGA2B2X8R1H102K050BA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
טולרנס
±10%