CGA2B3X7R1H104K050BB
מק"ט מוצר של DigiKey
445-6899-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-6899-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-6899-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA2B3X7R1H104K050BB
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CGA2B3X7R1H104K050BB דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%