CGA2B3X7R1H104M050BB
מק"ט מוצר של DigiKey
445-12271-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-12271-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-12271-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA2B3X7R1H104M050BB
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±20% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CGA2B3X7R1H104M050BB דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±20%