CGA3E1X7R1V105K080AC
מק"ט מוצר של DigiKey
445-174215-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-174215-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-174215-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA3E1X7R1V105K080AC
תיאור
CAP CER 1UF 35V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 35V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CGA3E1X7R1V105K080AC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%