CGA3E2C0G2A331J080AA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-5730-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-5730-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-5730-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA3E2C0G2A331J080AA
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CGA3E2C0G2A331J080AA דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%