CGA4J1X7R1E475M125AC
מק"ט מוצר של DigiKey
445-12761-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-12761-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-12761-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA4J1X7R1E475M125AC
תיאור
CAP CER 4.7UF 25V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±20% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CGA4J1X7R1E475M125AC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±20%