CGA4J1X7R1V475K125AC | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 4.7UF 35V X7R 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µF ±10% 35V קבלי קרמיקה X7R 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CGA4J1X7R1V475K125AC דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±10% | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.25 מ"מ) |