CGA4J3X5R1E475K125AB
מק"ט מוצר של DigiKey
445-12675-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-12675-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-12675-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA4J3X5R1E475K125AB
תיאור
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CGA4J3X5R1E475K125AB דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%