CGA4J3X5R1H475K125AB
מק"ט מוצר של DigiKey
445-7882-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-7882-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-7882-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA4J3X5R1H475K125AB
תיאור
CAP CER 4.7UF 50V X5R 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CGA4J3X5R1H475K125AB דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טולרנס
±10%