CLF7045NIT-331M-D
מק"ט מוצר של DigiKey
445-174182-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-174182-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-174182-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CLF7045NIT-331M-D
תיאור
FIXED IND 330UH 500MA 960 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 500 mA ‎960mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CLF7045NIT-331M-D דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
500mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎960mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%