CNC5L1X7R1H106K160AE אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 4,971
גיליון נתונים
10 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CNC Series Low-resistance Soft-termination MLCCs
CNC5L1X7R1H106K160AE
מק"ט מוצר של DigiKey
445-CNC5L1X7R1H106K160AETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-CNC5L1X7R1H106K160AECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-CNC5L1X7R1H106K160AEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CNC5L1X7R1H106K160AE
תיאור
CAP CER 10UF 50V X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
סיומת רכה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±10%