CNC5L1X7R1H225K160AE
מק"ט מוצר של DigiKey
445-181652-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-181652-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-181652-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CNC5L1X7R1H225K160AE
תיאור
CAP 1206 X7R 50V 2.2UF 10% 1.60M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CNC5L1X7R1H225K160AE דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
סיומת רכה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±10%