CNC5L1X7R1H475K160AE אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 27,955
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 1,722
גיליון נתונים
ישירים
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
4.7 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.