CNC6P1X7R2A475K250AE
מק"ט מוצר של DigiKey
445-181657-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-181657-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-181657-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CNC6P1X7R2A475K250AE
תיאור
CAP 1210 X7R 100V 4.7UF 10% 2.50
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CNC6P1X7R2A475K250AE דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
סיומת רכה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
טולרנס
±10%