DEA203550BT-2224A4-H
מק"ט מוצר של DigiKey
445-DEA203550BT-2224A4-HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-DEA203550BT-2224A4-HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-DEA203550BT-2224A4-HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DEA203550BT-2224A4-H
תיאור
RF FILTER BAND PASS 3.55GHZ 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.55GHz תדר מעביר פס תדרים מסנני RF (תדר רדיו) 500MHz רוחב-פס 1.45dB 0805 (2012 מטרי), 6 פדי PC
קטגוריה
סוג מסנן
מעביר פס תדרים
יצרן
TDK
הפסדי תחיבה
1.45dB
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי), 6 פדי PC
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
תדר
3.55GHz
גובה (מקס')
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
רוחב פס
500MHz