DPX105950DT-6112A2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיפלקסור RF דיפלקסר 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz 0402 (1005 מטרי), 4 פדי PC |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DPX105950DT-6112A2 דגמים |
קטגוריה | פס תדרים (נמוך / גבוה) 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz |