DPX105950DT-6112A2
מק"ט מוצר של DigiKey
445-181437-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-181437-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-181437-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DPX105950DT-6112A2
תיאור
MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיפלקסור RF דיפלקסר 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz 0402‏ (1005 מטרי), 4 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DPX105950DT-6112A2 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
פס תדרים (נמוך / גבוה)
2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz