FG22X7R2J104KNT00
מק"ט מוצר של DigiKey
445-FG22X7R2J104KNT00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FG22X7R2J104KNT00
תיאור
CAP CER 0.1UF 630V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 630V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FG22X7R2J104KNT00 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.335‏ אינץ' (8.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%