FK24X7R2A103KN000
מק"ט מוצר של DigiKey
445-FK24X7R2A103KN000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FK24X7R2A103KN000
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FK24X7R2A103KN000 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
גודל / מידה
אורך 0.217‏ אינץ' x‏ רוחב 0.177‏ אינץ' (5.50 מ"מ x‏ 4.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.217‏ אינץ' (5.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%