KMZ1608SHR102ATD25
מק"ט מוצר של DigiKey
445-175006-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-175006-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-175006-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KMZ1608SHR102ATD25
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 400mA 500mOhm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
500mOhm
יצרן
TDK
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
מאפיינים
סיומת רכה
דירוג זרם (מקס')
400mA