MAF2520ASS600CT000
מק"ט מוצר של DigiKey
445-175497-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-175497-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-175497-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAF2520ASS600CT000
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 1008 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1008 (2520 מטרי) 700mA ‎364mOhm‎
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
700mA
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎364mOhm‎
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 1 MHz