MCZ1210AH201CPTA0G
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MCZ1210AH201CPTA0GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MCZ1210AH201CPTA0GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MCZ1210AH201CPTA0GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCZ1210AH201CPTA0G
תיאור
CMC 100MA 2LN 200 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 200 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4Ohm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
100mA
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4Ohm
סדרה
מתח נקוב - DC
5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.049‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.25 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
200 Ohms @ 100 MHz