MCZ1210AH900L2TD0G
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MCZ1210AH900L2TD0GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MCZ1210AH900L2TD0GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MCZ1210AH900L2TD0GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCZ1210AH900L2TD0G
תיאור
CMC 100MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1.75Ohm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1.75Ohm
יצרן
TDK
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.049‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.25 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
90 Ohms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
0504 (1210 מטרי)‏, 4 מוליכים
דירוג זרם (מקס')
100mA