MCZ1210DH120CPTA0G
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MCZ1210DH120CPTA0GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MCZ1210DH120CPTA0GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MCZ1210DH120CPTA0GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCZ1210DH120CPTA0G
תיאור
CMC 12 OHM SMD
תיאור מפורט
משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 12 Ohms @ 100 MHz DCR
קטגוריה
עכבה @ תדר
12 Ohms @ 100 MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C