MMZ0603S100CTD25
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MMZ0603S100CTD25TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MMZ0603S100CTD25CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MMZ0603S100CTD25DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMZ0603S100CTD25
תיאור
FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 1A 50mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.013‏ אינץ' (0.33‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
10 Ohms @ 100 MHz