MMZ1005F181ET000
מק"ט מוצר של DigiKey
445-175076-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-175076-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-175076-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMZ1005F181ET000
תיאור
FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
180 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 1.6Ohm
קטגוריה
עכבה @ תדר
180 Ohms @ 100 MHz
יצרן
TDK
דירוג זרם (מקס')
200mA
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1.6Ohm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C