MMZ1005F181ET000 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 180 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 1.6Ohm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה @ תדר 180 Ohms @ 100 MHz |
יצרן TDK | דירוג זרם (מקס') 200mA |
סדרה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 1.6Ohm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |