MMZ1608B102CTD25
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MMZ1608B102CTD25TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MMZ1608B102CTD25CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MMZ1608B102CTD25DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMZ1608B102CTD25
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 300mA 600mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
300mA
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
600mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz