MMZ1608R150ATD25
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MMZ1608R150ATD25TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MMZ1608R150ATD25CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MMZ1608R150ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMZ1608R150ATD25
תיאור
FERRITE BEAD 15 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
15 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.5A 50mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
15 Ohms @ 100 MHz