MMZ1608Y300BTA00
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MMZ1608Y300BTA00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MMZ1608Y300BTA00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MMZ1608Y300BTA00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMZ1608Y300BTA00
תיאור
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
30 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.5A 50mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMZ1608Y300BTA00 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
50mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
30 Ohms @ 100 MHz