MPZ1005S100CT000
מק"ט מוצר של DigiKey
445-2978-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-2978-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-2978-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ1005S100CT000
תיאור
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 3A 25mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MPZ1005S100CT000 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
25mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
10 Ohms @ 100 MHz