MPZ1005S181HT000
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MPZ1005S181HT000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MPZ1005S181HT000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MPZ1005S181HT000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ1005S181HT000
תיאור
FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN
תיאור מפורט
180 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 1.6A 85mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.6A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
85mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
1
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
180 Ohms @ 100 MHz