MPZ1005S221HT000 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 5,114
גיליון נתונים
220 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 1.5A ‎95mOhm‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MPZ1005S221HT000
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MPZ1005S221HT000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MPZ1005S221HT000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MPZ1005S221HT000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ1005S221HT000
תיאור
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
תיאור מפורט
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎95mOhm‎
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
1
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
220 Ohms @ 100 MHz