MPZ1005S331ETD25
מק"ט מוצר של DigiKey
445-172881-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-172881-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-172881-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ1005S331ETD25
תיאור
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 4LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 700mA 280mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MPZ1005S331ETD25 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
700mA
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
280mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סוג מסנן
קו כוח
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
330 Ohms @ 100 MHz