MPZ1608R391ATD25
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MPZ1608R391ATD25TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MPZ1608R391ATD25CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MPZ1608R391ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ1608R391ATD25
תיאור
FERRITE BEAD 390 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
390 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.2A 120mOhm
מודלים EDA/CAD
MPZ1608R391ATD25 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
120mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
390 Ohms @ 100 MHz