MPZ1608S331ATA00
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MPZ1608S331ATA00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MPZ1608S331ATA00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MPZ1608S331ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ1608S331ATA00
תיאור
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
330 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1.7A 80mOhm
מודלים EDA/CAD
MPZ1608S331ATA00 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.7A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
80mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
330 Ohms @ 100 MHz