MPZ1608S601ATD25
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MPZ1608S601ATD25TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MPZ1608S601ATD25CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MPZ1608S601ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ1608S601ATD25
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1A 150mOhm
מודלים EDA/CAD
MPZ1608S601ATD25 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz