MPZ2012S102AT000
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MPZ2012S102AT000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MPZ2012S102AT000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MPZ2012S102AT000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ2012S102AT000
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 1.5A 150mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MPZ2012S102AT000 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.5A
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz