TPX255950MT-7089A1
מק"ט מוצר של DigiKey
445-TPX255950MT-7089A1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-TPX255950MT-7089A1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-TPX255950MT-7089A1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPX255950MT-7089A1
תיאור
MULTILAYER TRIPLEXER FOR LTE/5GH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיפלקסור RF טריפלקסר 617MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.95GHz 1008 (2520 מטרי), 9 פדי PC
קטגוריה
פס תדרים (נמוך / גבוה)
617MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.95GHz