VLS6045EX-331M
מק"ט מוצר של DigiKey
445-180926-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-180926-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-180926-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VLS6045EX-331M
תיאור
FIXED IND 330UH 470MA 1.44 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 470 mA 1.44Ohm לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VLS6045EX-331M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
500mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
1.44Ohm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%