YFF18PW0J474MT0H0N
מק"ט מוצר של DigiKey
445-3028-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-3028-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-3028-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YFF18PW0J474MT0H0N
תיאור
CAP FEEDTHRU 0.47UF 6.3V 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי מעבר (feed through) 6.3V 4 A 30mOhm 0603‏ (1608 מטרי), 4 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
YFF18PW0J474MT0H0N דגמים
קטגוריה
זרם
4 A
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
30mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הפסדי תחיבה
40dB ב-2MHz ~ 2GHz
מארז‏ / תיבה
0603‏ (1608 מטרי), 4 פדי PC
קיבוליות
0.47 µF
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה (מקס')
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
6.3V