55A0111-16-9
מק"ט מוצר של DigiKey
A132383-DS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
55A0111-16-9
תיאור
HOOK-UP STRND 16AWG WHITE FEET
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
‎16 AWG‎ חוט התחברות חוט 19/29 לבן 600V הזינו מספר הרגלים (Feet) בכמות להזמנה
קטגוריה
חומר שרוול (בידוד)
יצרן
קוטר שרוול (בידוד)
0.068‏ אינץ' (1.73‏ מ"מ)
סדרה
אורך
הזינו מספר הרגלים (Feet) בכמות להזמנה
אריזה
Digi-Spool™, Continous Spool
מתח
600V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סוג כבל
צבע שרוול
עובי חוט
הרשאה
22759‏-MIL-W‏ ו-27500‏-MIL-C‏
שיזור המוליך
19/29
גודל סליל
חומר מוליך
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
Digi-Spool™, Continous Spool
אורךמחיר יחידה (לרגל)סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE FEET
HOOK-UP STRND 22AWG 600V RED