LEV100A5ANG
מק"ט מוצר של DigiKey
A101164-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LEV100A5ANG
תיאור
RELAY CONTACTOR SPST 100A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) SPST-NO (DM) (1 Form X)‎ 100 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
תצורת הסיומת
יתד
יצרן
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
מתח מחייב-פעולה
16VDC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
25 ms
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זמן שחרור
10 ms
מתח סליל
24VDC
זרם סליל
250 mA
צורת מגע
SPST-NO (DM) (1 Form X)‎
הספק סליל
6W
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
100 A
התנגדות סליל
96Ohm
מתח מיתוג
‎900VDC - מקס'