T4112502031-000 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | A134546-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN PLUG FMALE 3POS GOLD SCREW |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 3 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה בורג |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | T4112502031-000 דגמים |
קטגוריה | גימור מגע - חיבור זהב |
יצרן | צבע שחור, כסף |
סדרה | הגנת חדירות IP67 - אטים אבק, חסין מים |
אריזה בתפזורת | מאפיינים מעטה אחורי (Backshell), אום צימוד |
סטטוס החלק פעיל | סיכוך |
סוג מחבר | דירוג זרם (אמפר) 4A |
מספר המיקומים 3 | ערך נקוב של המתח 250V |
גודל מעטה - תחיב M12-3 | פתח כבלים 0.236 אינץ' ~ 0.315 אינץ' (6.00 מ"מ ~ 8.00 מ"מ) |
סוג ההרכבה תלוי חופשי (בשורה), זווית ישרה - | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |