T4112512041-000
מק"ט מוצר של DigiKey
A129287-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T4112512041-000
תיאור
CONN PLUG FMALE 4POS GOLD SCREW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה בורג
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T4112512041-000 דגמים
קטגוריה
גימור מגע - חיבור
זהב
יצרן
צבע
כסף
סדרה
הגנת חדירות
IP67 - אטים אבק, חסין מים
אריזה
בתפזורת
מאפיינים
מעטה אחורי (Backshell), אום צימוד
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
סוג מחבר
דירוג זרם (אמפר)
4A
מספר המיקומים
4
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה - תחיב
M12-4
פתח כבלים
0.236‏ אינץ' ~ 0.315‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ ~ 8.00‏ מ"מ)
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)‏, זווית ישרה -
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C