T4113002082-000 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 1,015
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T4113002082-000
מק"ט מוצר של DigiKey
T4113002082-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T4113002082-000
תיאור
CONN RCPT MALE 8POS SILVER SCREW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 מחבר עגול עם מיקום שקע, פיני זכר בורג
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T4113002082-000 דגמים
קטגוריה
גימור מגע - חיבור
כסף
יצרן
צבע
שחור, כסף
סדרה
הגנת חדירות
IP67 - אטים אבק, חסין מים
אריזה
בתפזורת
מאפיינים
מעטה אחורי (Backshell)
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
סוג מחבר
דירוג זרם (אמפר)
2A
מספר המיקומים
8
ערך נקוב של המתח
30V
גודל מעטה - תחיב
M12-8
פתח כבלים
0.236‏ אינץ' ~ 0.315‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ ~ 8.00‏ מ"מ)
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)‏, זווית ישרה -
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C