ECK150AAAPA
מק"ט מוצר של DigiKey
1734-ECK150AAAPA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECK150AAAPA
תיאור
ECK150AAAPA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) SPST-NO (DM) (1 Form X)‎ 150 A 9 ~ 36VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
מתח מיתוג
1000VDC - מקס'
יצרן
TE Connectivity Deutsch Connectors
מאפיינים
מגעי עזר, אקונומייזר, אטום - הרמטית
סדרה
תצורת הסיומת
יתד, מוליכים חוטיים
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
מתח מחייב-שחרור
3VDC
מתח סליל
9 ~ 36VDC
זמן פעולה
30 ms
צורת מגע
SPST-NO (DM) (1 Form X)‎
זמן שחרור
10 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
150 A
זרם סליל
130 mA